• Przedmiot

Program nauczania

Edukacja wczesnoszkolna

Program nauczania edukacji wczesnoszkolnej w klasach 1-3 ,, Wielka przygoda" -doświadczam- przeżywam- poznaję- wyjaśniam- tworzę
        Alina Budniak
        Mirosław Kisiel
        Małgorzata Mnich

Język polski

"Nowe Słowa na start! Program nauczania ogólnego języka polskiego w klasach IV - VIII szkoły podstawowej" - Marlena Derlukiewicz.

Program nauczania matematyki w klasach 4-8 szkoły podstawowej
        Autorzy: Barbara Dubiecka - Kruk, Piotr Piskorski
        Uzupełnienia dla klas 7-8 Adam Makowski, Tomasz Masłowki, Anna Toruńska Marta Pietrzak

Język francuski

Allez, on y va!
        Autorzy programu nauczania: Anna Białek-Marek, Marlena Deckert, Małgorzata Piotrowska-Skrzypek
        Wydawnictwo DRACO

Dla szkoły podstawowej, klasy I-III::
        Język angielski w nauczaniu zintegrowanym. Program nauczania języka angielskiego do edukacji wczesnoszkolnej.
        AutorzyMagdalena SzpotowiczMałgorzata Szulc-Kurpaska

Dla szkoły podstawowej, klasy IV-VIII::
        Program nauczania języka angielskiego w klasach IV-VIII szkoły podstawowej.
        AutorzyMelanie EllisAnna Rak

Program nauczania z języka angielskiego dla 2 etapu edukacyjnego zgodny z Podstawą Programową z dnia 14.02.2017 (autorzy: Ewa Piotrowska, Tomasz Sztyber, Katarzyna Komarnicka)

Chemia

Program nauczania chemii w szkole podstawowej Chemia Nowej Ery autorstwa Teresy Kulawik i Marii Litwin.

Fizyka

Program nauczania fizyki w szkole podstawowej "To jest fizyka"
        Autorzy: Marcin Braun , Weronika Śliwa

Geografia

Program nauczania geografii dl szkoły podstawowej „Planeta Nowa” wersja zaktualizowania z 14.02.2017. Data aktualizacji 14.07.2020. Autorzy programu Ewa Mawia Tuz, Barbara Dziedzic

Biologia

1.Program nauczania biologii w klasach 5–8 szkoły podstawowej – Puls życia
        Autor: Anna Zdziennicka

Przyroda

Program nauczania przyrody w klasie 4 szkoły podstawowej- Tajemnice przyrody
        Autor: Jolanta Golanko

Wiedza o społeczeństwie

PROGRAM NAUCZANIA WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE W SZKOLE PODSTAWOWEJ „DZIŚ I JUTRO”, Barbara Furman, Wyd. Nowa Era

Historia

Program nauczania historii w klasach 4–8 szkoły podstawowej „WCZORAJ I DZIŚ”. Autor: dr Tomasz Maćkowski. Wydawnictwo Nowa Era.

Plastyka

Program nauczania plastyki w klasach 4–7 szkoły podstawowej „Do dzieła!”
        Autorzy: Jadwiga Lukas, Krystyna Onak, Marta Ipczyńska, Natalia Mrozkowiak

"Jak to działa?" Program nauczania techniki w klasach 4-6 szkoły podstawowej.

Aautorzy: Lech Łabecki i Marty Łabecka.

Edukacja dla bezpieczeństwa

Program nauczania edb w szkole podstawowej , autor J. Słoma wyd Nowa Era ".

Program nauczania muzyki w szkole podstawowej 4-7
        Autorzy:
        Monika Gromek, Grażyna Kilbach

Informatyka

Program edukacji wczesnoszkolnej w kl. I-III "Wielka przygoda - doświadczam - przeżywam - poznaję - wyjaśniam - tworzę". Alina Budniak, Mirosław Kisiel, Małgorzata Mnich.

Program nauczania dla klas 4–6
        autor: M. Kęska
        Program nauczania dla klas 7 i 8
        autor: Grażyna Koba