• Posiłek w domu i szkole

• W ramach Rządowego Programu „Posiłek w domu i szkole” w roku szkolnym 2023/2024 pozyskaliśmy 100 000 zł, dzięki którym został wykonany kompleksowy remont kuchni oraz rozbudowana i doposażona została jadalnia dla uczniów. Wyposażenie i akcesoria gastronomiczne umożliwią na bezpieczne i higieniczne przygotowanie posiłków zgodnie z przepisami sanitarnymi, bhp oraz HACCP. Zakupione sprzęty gwarantują zachowanie wartości odżywczych produktów. Nowoczesny sprzęt stanowi niezbędny element do sprawnej pracy kuchni szkolnej i zachowania wszelkich zasad racjonalnego i zdrowego żywienia dzieci, młodzieży. Zakup zastawów krzeseł i stołów podniosła jakość funkcjonowania stołówki zgodnie z wymogami sanitarnymi.